Uitslagen competitie | 2018/2019
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
3 juni 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 1 E.S.Z.V.V. Totelos 2 4 - 3
3 juni 20:00 - 20:45 Nedborg Kersout Trabandos 11 - 8
27 mei 20:45 - 21:30 Tiki Taka Nedborg Kersout 3 - 5
27 mei 20:00 - 20:45 Mensfort United WKOTV 7 - 6
27 mei 19:15 - 20:00 Trabandos E.S.Z.V.V. Totelos 1 3 - 9
20 mei 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos 2 RPS Koeriersdiensten 5 - 7
20 mei 20:00 - 20:45 WKOTV DANO 6 - 7
20 mei 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 1 Trabandos 9 - 5
13 mei 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten DANO 9 - 7
13 mei 21:30 - 22:15 Mensfort United Tiki Taka 4 - 4
13 mei 20:45 - 21:30 WKOTV Nedborg Kersout 6 - 6
13 mei 20:00 - 20:45 E.S.Z.V.V. Totelos 2 Trabandos 5 - 0
6 mei 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten Nedborg Kersout 11 - 8
6 mei 21:30 - 22:15 Trabandos Tiki Taka 2 - 5
6 mei 20:45 - 21:30 E.S.Z.V.V. Totelos 2 DANO 7 - 2
6 mei 19:15 - 20:00 WKOTV E.S.Z.V.V. Totelos 1 6 - 5
15 april 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten Mensfort United 11 - 10
15 april 19:15 - 20:00 Nedborg Kersout Tiki Taka 3 - 2
8 april 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos 1 RPS Koeriersdiensten 6 - 9
8 april 20:45 - 21:30 Nedborg Kersout Mensfort United 5 - 4
8 april 20:00 - 20:45 Tiki Taka WKOTV 5 - 5
8 april 19:15 - 20:00 DANO Trabandos 6 - 2
1 april 22:15 - 23:00 WKOTV RPS Koeriersdiensten 6 - 7
1 april 21:30 - 22:15 Mensfort United E.S.Z.V.V. Totelos 1 6 - 8
1 april 20:00 - 20:45 E.S.Z.V.V. Totelos 2 Nedborg Kersout 3 - 4
1 april 19:15 - 20:00 Tiki Taka DANO 0 - 5
18 maart 22:15 - 23:00 Mensfort United E.S.Z.V.V. Totelos 2 5 - 3
18 maart 21:30 - 22:15 RPS Koeriersdiensten Trabandos 8 - 6
18 maart 20:00 - 20:45 Nedborg Kersout DANO 3 - 2
18 maart 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 1 Tiki Taka 4 - 1
11 maart 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten E.S.Z.V.V. Totelos 2 9 - 7
11 maart 20:00 - 20:45 WKOTV Mensfort United 6 - 5
25 februari 22:15 - 23:00 Tiki Taka RPS Koeriersdiensten 4 - 6
25 februari 21:30 - 22:15 Trabandos Mensfort United 6 - 5
25 februari 20:00 - 20:45 DANO E.S.Z.V.V. Totelos 1 4 - 7
25 februari 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 2 WKOTV 3 - 5
11 februari 22:15 - 23:00 Trabandos WKOTV 4 - 8
11 februari 20:45 - 21:30 DANO Mensfort United 4 - 7
11 februari 20:00 - 20:45 Nedborg Kersout E.S.Z.V.V. Totelos 1 7 - 5
11 februari 19:15 - 20:00 Tiki Taka E.S.Z.V.V. Totelos 2 0 - 3
28 januari 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 2 E.S.Z.V.V. Totelos 1 3 - 5
21 januari 22:15 - 23:00 DANO Nedborg Kersout 8 - 5
21 januari 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 2 Mensfort United 1 - 6
21 januari 20:45 - 21:30 Trabandos RPS Koeriersdiensten 3 - 6
21 januari 19:15 - 20:00 Tiki Taka E.S.Z.V.V. Totelos 1 2 - 2
7 januari 22:15 - 23:00 Trabandos Nedborg Kersout 7 - 6
7 januari 20:45 - 21:30 Mensfort United RPS Koeriersdiensten 7 - 6
7 januari 20:00 - 20:45 DANO WKOTV 2 - 7
10 december 21:30 - 22:15 DANO E.S.Z.V.V. Totelos 2 3 - 3
10 december 20:45 - 21:30 Tiki Taka Trabandos 4 - 1
10 december 20:00 - 20:45 E.S.Z.V.V. Totelos 1 WKOTV 3 - 4
10 december 19:15 - 20:00 Nedborg Kersout RPS Koeriersdiensten 3 - 4
26 november 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 1 DANO 4 - 5
26 november 20:45 - 21:30 Mensfort United Trabandos 10 - 5
26 november 20:00 - 20:45 WKOTV E.S.Z.V.V. Totelos 2 4 - 2
26 november 19:15 - 20:00 RPS Koeriersdiensten Tiki Taka 6 - 2
12 november 22:15 - 23:00 DANO RPS Koeriersdiensten 4 - 9
12 november 21:30 - 22:15 Trabandos E.S.Z.V.V. Totelos 2 3 - 5
12 november 20:45 - 21:30 Nedborg Kersout WKOTV 7 - 4
12 november 19:15 - 20:00 Tiki Taka Mensfort United 5 - 4
29 oktober 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos 1 Nedborg Kersout 6 - 2
29 oktober 20:45 - 21:30 Mensfort United DANO 5 - 9
29 oktober 20:00 - 20:45 WKOTV Trabandos 2 - 2
29 oktober 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 2 Tiki Taka 2 - 2
22 oktober 21:30 - 22:15 WKOTV Tiki Taka 5 - 5
22 oktober 20:45 - 21:30 RPS Koeriersdiensten E.S.Z.V.V. Totelos 1 14 - 3
22 oktober 20:00 - 20:45 Trabandos DANO 4 - 5
22 oktober 19:15 - 20:00 Mensfort United Nedborg Kersout 6 - 3
1 oktober 22:15 - 23:00 DANO Tiki Taka 7 - 5
1 oktober 21:30 - 22:15 RPS Koeriersdiensten WKOTV 6 - 2
1 oktober 20:45 - 21:30 E.S.Z.V.V. Totelos 1 Mensfort United 7 - 5
1 oktober 19:15 - 20:00 Nedborg Kersout E.S.Z.V.V. Totelos 2 1 - 3