Uitslagen competitie | 2018/2019
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
5 april 21:45 - 22:30 VVAAA Angelo cars 3 - 1
5 april 21:45 - 22:30 Schilderwerken A&J van der Velden Classic V 4 - 6
5 april 21:00 - 21:45 Golden oldies Kswiss-united 9 - 4
5 april 21:00 - 21:45 Del Monde ZV Tongelre 5 - 0
29 maart 21:45 - 22:30 ZVV Damen Airco Del Monde 0 - 6
29 maart 21:45 - 22:30 ZV Tongelre Wheely Bar 5 - 4
29 maart 21:00 - 21:45 Classic V Kswiss-united 5 - 8
29 maart 20:15 - 21:00 Angelo cars Golden oldies 12 - 1
29 maart 19:30 - 20:15 VVAAA Schilderwerken A&J van der Velden 1 - 1
22 maart 21:45 - 22:30 Schilderwerken A&J van der Velden Angelo cars 0 - 6
22 maart 21:00 - 21:45 Golden oldies ZVV Damen Airco 1 - 4
22 maart 20:15 - 21:00 Wheely Bar VVAAA 3 - 5
22 maart 19:30 - 20:15 Del Monde Classic V 5 - 3
22 maart 19:30 - 20:15 Kswiss-united ZV Tongelre 5 - 0
15 maart 22:30 - 23:15 Wheely Bar ZVV Damen Airco 2 - 4
15 maart 20:15 - 21:00 Classic V Del Monde 6 - 2
22 februari 22:30 - 23:15 Classic V Wheely Bar 8 - 4
22 februari 21:45 - 22:30 Del Monde Golden oldies 2 - 10
22 februari 21:00 - 21:45 ZV Tongelre Angelo cars 4 - 7
22 februari 20:15 - 21:00 ZVV Damen Airco VVAAA 8 - 0
22 februari 19:30 - 20:15 Kswiss-united Schilderwerken A&J van der Velden 4 - 2
15 februari 22:30 - 23:15 ZV Tongelre VVAAA 3 - 1
15 februari 21:45 - 22:30 Kswiss-united Del Monde 4 - 0
15 februari 21:00 - 21:45 Classic V Golden oldies 7 - 13
15 februari 20:15 - 21:00 Angelo cars Wheely Bar 10 - 1
15 februari 19:30 - 20:15 ZVV Damen Airco Schilderwerken A&J van der Velden 3 - 1
8 februari 21:45 - 22:30 Golden oldies Wheely Bar 5 - 1
8 februari 21:00 - 21:45 Del Monde VVAAA 4 - 0
8 februari 20:15 - 21:00 Classic V ZV Tongelre 1 - 5
1 februari 22:30 - 23:15 VVAAA Classic V 4 - 8
1 februari 21:45 - 22:30 Wheely Bar Kswiss-united 2 - 5
1 februari 21:00 - 21:45 Schilderwerken A&J van der Velden Del Monde 3 - 2
1 februari 20:15 - 21:00 Golden oldies ZV Tongelre 4 - 2
1 februari 19:30 - 20:15 Angelo cars ZVV Damen Airco 5 - 2
25 januari 22:30 - 23:15 Angelo cars Kswiss-united 2 - 3
25 januari 21:45 - 22:30 Schilderwerken A&J van der Velden ZV Tongelre 4 - 8
25 januari 21:45 - 22:30 Wheely Bar Golden oldies 3 - 8
25 januari 21:00 - 21:45 VVAAA Del Monde 1 - 3
25 januari 20:15 - 21:00 ZVV Damen Airco Classic V 0 - 5
18 januari 22:30 - 23:15 Kswiss-united VVAAA 4 - 1
18 januari 21:45 - 22:30 Classic V Angelo cars 7 - 10
18 januari 21:45 - 22:30 Del Monde Wheely Bar 5 - 3
18 januari 19:30 - 20:15 ZV Tongelre ZVV Damen Airco 2 - 3
18 januari 19:30 - 20:15 Golden oldies Schilderwerken A&J van der Velden 4 - 2
11 januari 21:45 - 22:30 Del Monde Angelo cars 2 - 4
11 januari 21:45 - 22:30 Golden oldies VVAAA 3 - 2
11 januari 21:00 - 21:45 Schilderwerken A&J van der Velden Wheely Bar 1 - 4
11 januari 21:00 - 21:45 ZV Tongelre Classic V 1 - 13
11 januari 20:15 - 21:00 Kswiss-united ZVV Damen Airco 4 - 0
14 december 22:30 - 23:15 Wheely Bar ZV Tongelre 4 - 0
14 december 21:45 - 22:30 Golden oldies Angelo cars 7 - 6
14 december 21:00 - 21:45 Kswiss-united Classic V 3 - 3
14 december 20:15 - 21:00 Del Monde ZVV Damen Airco 2 - 1
14 december 19:30 - 20:15 Schilderwerken A&J van der Velden VVAAA 2 - 5
7 december 21:45 - 22:30 ZVV Damen Airco Golden oldies 2 - 1
7 december 21:45 - 22:30 ZV Tongelre Kswiss-united 2 - 3
7 december 20:15 - 21:00 VVAAA Wheely Bar 2 - 4
7 december 19:30 - 20:15 Angelo cars Schilderwerken A&J van der Velden 7 - 2
30 november 21:00 - 21:45 Golden oldies Classic V 7 - 5
30 november 21:00 - 21:45 Wheely Bar Angelo cars 4 - 0
30 november 20:15 - 21:00 Del Monde Kswiss-united 1 - 3
30 november 20:15 - 21:00 Schilderwerken A&J van der Velden ZVV Damen Airco 1 - 5
30 november 19:30 - 20:15 VVAAA ZV Tongelre 3 - 3
23 november 22:30 - 23:15 Classic V Schilderwerken A&J van der Velden 4 - 4
23 november 21:00 - 21:45 Kswiss-united Golden oldies 8 - 3
23 november 20:15 - 21:00 ZV Tongelre Del Monde 2 - 2
23 november 20:15 - 21:00 Angelo cars VVAAA 3 - 2
23 november 19:30 - 20:15 ZVV Damen Airco Wheely Bar 2 - 0
16 november 21:45 - 22:30 Schilderwerken A&J van der Velden Kswiss-united 3 - 5
16 november 21:00 - 21:45 Wheely Bar Classic V 4 - 9
16 november 20:15 - 21:00 Angelo cars ZV Tongelre 11 - 3
16 november 20:15 - 21:00 VVAAA ZVV Damen Airco 2 - 3
16 november 19:30 - 20:15 Golden oldies Del Monde 7 - 4
9 november 22:30 - 23:15 ZV Tongelre Golden oldies 6 - 6
9 november 22:30 - 23:15 ZVV Damen Airco Angelo cars 7 - 5
9 november 21:45 - 22:30 Kswiss-united Wheely Bar 6 - 1
9 november 21:00 - 21:45 Del Monde Schilderwerken A&J van der Velden 4 - 1
9 november 20:15 - 21:00 Classic V VVAAA 3 - 3
2 november 22:30 - 23:15 ZVV Damen Airco ZV Tongelre 7 - 3
2 november 22:30 - 23:15 Wheely Bar Del Monde 2 - 4
2 november 21:00 - 21:45 Schilderwerken A&J van der Velden Golden oldies 1 - 2
2 november 20:15 - 21:00 VVAAA Kswiss-united 3 - 12
2 november 19:30 - 20:15 Angelo cars Classic V 9 - 6
26 oktober 22:30 - 23:15 ZV Tongelre Schilderwerken A&J van der Velden 6 - 1
26 oktober 21:45 - 22:30 Kswiss-united Angelo cars 7 - 1
26 oktober 20:15 - 21:00 Classic V ZVV Damen Airco 4 - 5
12 oktober 21:45 - 22:30 ZVV Damen Airco Kswiss-united 1 - 3
12 oktober 21:00 - 21:45 Angelo cars Del Monde 2 - 0
12 oktober 20:15 - 21:00 VVAAA Golden oldies 0 - 2
12 oktober 19:30 - 20:15 Wheely Bar Schilderwerken A&J van der Velden 2 - 2