Uitslagen competitie | 2018/2019
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
20 mei 22:30 - 23:15 Geertsema Entertainment Woensel United 3 - 2
20 mei 21:45 - 22:30 United Legends Pipe Major 4 - 11
20 mei 20:15 - 21:00 zvv Dionysos Crepe United 0 - 1
20 mei 19:30 - 20:15 Catenaccio Stram & Stroef 1 - 5
20 mei 19:15 - 20:00 New York Pizza B&A Boys 4 - 4
13 mei 22:15 - 23:00 Stram & Stroef Crepe United 2 - 5
13 mei 21:30 - 22:15 Catenaccio B&A Boys 1 - 4
13 mei 20:45 - 21:30 United Legends Geertsema Entertainment 2 - 6
13 mei 20:00 - 20:45 New York Pizza Pipe Major 0 - 5
13 mei 19:15 - 20:00 zvv Dionysos Woensel United 3 - 2
6 mei 22:30 - 23:15 United Legends New York Pizza 3 - 3
6 mei 21:45 - 22:30 zvv Dionysos Geertsema Entertainment 4 - 3
6 mei 21:00 - 21:45 Stram & Stroef Woensel United 5 - 0
6 mei 20:15 - 21:00 Catenaccio Pipe Major 2 - 8
6 mei 19:30 - 20:15 Crepe United B&A Boys 3 - 6
15 april 22:15 - 23:00 B&A Boys Woensel United 6 - 3
15 april 21:30 - 22:15 Catenaccio New York Pizza 5 - 6
15 april 20:45 - 21:30 United Legends zvv Dionysos 7 - 3
15 april 20:00 - 20:45 Crepe United Pipe Major 4 - 4
8 april 22:30 - 23:15 Pipe Major Stram & Stroef 4 - 2
8 april 21:45 - 22:30 B&A Boys United Legends 7 - 5
8 april 21:00 - 21:45 Woensel United Crepe United 2 - 2
8 april 20:15 - 21:00 Geertsema Entertainment Catenaccio 1 - 1
8 april 19:30 - 20:15 New York Pizza zvv Dionysos 2 - 1
1 april 21:45 - 22:30 Stram & Stroef Geertsema Entertainment 2 - 3
25 maart 22:15 - 23:00 zvv Dionysos Catenaccio 0 - 4
25 maart 21:30 - 22:15 New York Pizza Stram & Stroef 8 - 2
25 maart 20:45 - 21:30 Geertsema Entertainment Crepe United 3 - 2
25 maart 20:00 - 20:45 Woensel United United Legends 1 - 8
25 maart 19:15 - 20:00 Pipe Major B&A Boys 8 - 2
18 maart 22:30 - 23:15 Crepe United New York Pizza 3 - 3
18 maart 21:45 - 22:30 B&A Boys Geertsema Entertainment 5 - 2
18 maart 21:00 - 21:45 Woensel United Pipe Major 0 - 2
18 maart 20:15 - 21:00 Stram & Stroef zvv Dionysos 3 - 4
18 maart 19:30 - 20:15 United Legends Catenaccio 2 - 3
25 februari 22:15 - 23:00 Woensel United Catenaccio 3 - 3
25 februari 21:30 - 22:15 B&A Boys Stram & Stroef 8 - 1
25 februari 20:45 - 21:30 Geertsema Entertainment New York Pizza 1 - 2
25 februari 20:00 - 20:45 Crepe United United Legends 5 - 2
25 februari 19:15 - 20:00 Pipe Major zvv Dionysos 9 - 2
18 februari 22:15 - 23:00 Woensel United New York Pizza 2 - 6
18 februari 21:30 - 22:15 Pipe Major Geertsema Entertainment 6 - 3
18 februari 20:45 - 21:30 B&A Boys zvv Dionysos 5 - 4
18 februari 20:00 - 20:45 Crepe United Catenaccio 5 - 0
18 februari 19:15 - 20:00 Stram & Stroef United Legends 3 - 4
11 februari 22:30 - 23:15 B&A Boys New York Pizza 8 - 5
11 februari 21:45 - 22:30 Woensel United Geertsema Entertainment 4 - 5
11 februari 21:00 - 21:45 Pipe Major United Legends 5 - 1
11 februari 20:15 - 21:00 Crepe United zvv Dionysos 3 - 1
11 februari 19:30 - 20:15 Stram & Stroef Catenaccio 3 - 0
28 januari 22:15 - 23:00 B&A Boys Catenaccio 3 - 2
28 januari 21:30 - 22:15 Geertsema Entertainment United Legends 2 - 4
28 januari 20:45 - 21:30 Woensel United zvv Dionysos 2 - 3
28 januari 20:00 - 20:45 Crepe United Stram & Stroef 7 - 2
28 januari 19:15 - 20:00 Pipe Major New York Pizza 8 - 3
14 januari 22:15 - 23:00 zvv Dionysos Pipe Major 0 - 10
14 januari 21:30 - 22:15 United Legends Crepe United 2 - 1
14 januari 20:45 - 21:30 New York Pizza Geertsema Entertainment 2 - 3
14 januari 20:00 - 20:45 Stram & Stroef B&A Boys 2 - 4
14 januari 19:15 - 20:00 Catenaccio Woensel United 0 - 4
10 december 22:15 - 23:00 Crepe United Woensel United 7 - 1
10 december 21:30 - 22:15 Catenaccio Geertsema Entertainment 4 - 2
10 december 20:45 - 21:30 Stram & Stroef Pipe Major 0 - 2
10 december 20:00 - 20:45 zvv Dionysos New York Pizza 3 - 6
10 december 19:15 - 20:00 United Legends B&A Boys 3 - 6
3 december 22:15 - 23:00 zvv Dionysos B&A Boys 6 - 7
3 december 21:30 - 22:15 Geertsema Entertainment Pipe Major 1 - 7
3 december 20:45 - 21:30 New York Pizza Woensel United 2 - 1
3 december 20:00 - 20:45 Catenaccio Crepe United 2 - 5
3 december 19:15 - 20:00 United Legends Stram & Stroef 2 - 5
19 november 22:15 - 23:00 Woensel United Stram & Stroef 3 - 3
19 november 21:30 - 22:15 New York Pizza United Legends 2 - 1
19 november 20:45 - 21:30 Geertsema Entertainment zvv Dionysos 1 - 2
19 november 20:00 - 20:45 Pipe Major Catenaccio 9 - 0
19 november 19:15 - 20:00 B&A Boys Crepe United 6 - 2
5 november 22:15 - 23:00 Geertsema Entertainment Stram & Stroef 8 - 1
5 november 21:30 - 22:15 Woensel United B&A Boys 1 - 14
5 november 20:45 - 21:30 Pipe Major Crepe United 8 - 1
5 november 20:00 - 20:45 New York Pizza Catenaccio 7 - 3
5 november 19:15 - 20:00 zvv Dionysos United Legends 2 - 3
8 oktober 22:30 - 23:15 Catenaccio zvv Dionysos 2 - 1
8 oktober 21:45 - 22:30 Stram & Stroef New York Pizza 5 - 4
8 oktober 21:00 - 21:45 Crepe United Geertsema Entertainment 6 - 3
8 oktober 20:15 - 21:00 B&A Boys Pipe Major 1 - 6
8 oktober 19:30 - 20:15 United Legends Woensel United 5 - 1
1 oktober 22:15 - 23:00 Pipe Major Woensel United 6 - 2
1 oktober 21:30 - 22:15 zvv Dionysos Stram & Stroef 1 - 6
1 oktober 20:45 - 21:30 Geertsema Entertainment B&A Boys 2 - 1
1 oktober 20:00 - 20:45 New York Pizza Crepe United 3 - 4
1 oktober 19:15 - 20:00 Catenaccio United Legends 3 - 5