Uitslagen competitie | 2019/2020
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
9 maart 22:30 - 23:15 Rifstars E.S.Z.V.V. Totelos N8 1 - 1
9 maart 21:45 - 22:30 Wan-kers FC FC Edjes 4 - 4
9 maart 21:00 - 21:45 Crepe United TOB 1 1 - 5
9 maart 20:15 - 21:00 Tegendilati 2 E.S.Z.V.V. Totelos 3 3 - 8
9 maart 19:30 - 20:15 CLUB BLUSH Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 2 - 1
2 maart 22:30 - 23:15 FC Edjes CLUB BLUSH 5 - 2
2 maart 20:15 - 21:00 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers Tegendilati 2 4 - 4
17 februari 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos N8 Crepe United 3 - 3
17 februari 21:30 - 22:15 Wan-kers FC CLUB BLUSH 0 - 0
17 februari 20:45 - 21:30 E.S.Z.V.V. Totelos 3 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 5 - 1
17 februari 20:00 - 20:45 TOB 1 Tegendilati 2 5 - 4
17 februari 19:15 - 20:00 FC Edjes Rifstars 5 - 6
10 februari 22:15 - 23:00 CLUB BLUSH Tegendilati 2 3 - 4
10 februari 21:30 - 22:15 Rifstars E.S.Z.V.V. Totelos 3 2 - 2
10 februari 20:45 - 21:30 Wan-kers FC TOB 1 6 - 4
10 februari 20:00 - 20:45 Crepe United Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 5 - 3
10 februari 19:15 - 20:00 FC Edjes E.S.Z.V.V. Totelos N8 6 - 3
27 januari 22:15 - 23:00 Wan-kers FC E.S.Z.V.V. Totelos 3 8 - 4
27 januari 21:30 - 22:15 Rifstars Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 2 - 1
27 januari 20:45 - 21:30 Crepe United Tegendilati 2 4 - 3
27 januari 20:00 - 20:45 FC Edjes TOB 1 3 - 6
27 januari 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos N8 CLUB BLUSH 8 - 3
13 januari 22:30 - 23:15 E.S.Z.V.V. Totelos 3 FC Edjes 5 - 1
13 januari 21:45 - 22:30 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers Wan-kers FC 4 - 0
13 januari 21:00 - 21:45 Tegendilati 2 Rifstars 3 - 10
13 januari 20:15 - 21:00 CLUB BLUSH Crepe United 2 - 4
13 januari 19:30 - 20:15 TOB 1 E.S.Z.V.V. Totelos N8 1 - 1
9 december 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos N8 E.S.Z.V.V. Totelos 3 2 - 0
9 december 21:30 - 22:15 Rifstars Crepe United 5 - 2
9 december 20:00 - 20:45 TOB 1 CLUB BLUSH 6 - 0
9 december 19:30 - 20:15 FC Edjes Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 2 - 8
25 november 20:45 - 21:30 Wan-kers FC Tegendilati 2 10 - 1
18 november 22:30 - 23:15 Crepe United Wan-kers FC 1 - 4
18 november 21:45 - 22:30 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers E.S.Z.V.V. Totelos N8 3 - 1
18 november 21:00 - 21:45 E.S.Z.V.V. Totelos 3 TOB 1 3 - 0
18 november 20:15 - 21:00 Tegendilati 2 FC Edjes 3 - 3
18 november 19:30 - 20:15 CLUB BLUSH Rifstars 2 - 3
11 november 21:45 - 22:30 Crepe United E.S.Z.V.V. Totelos N8 6 - 2
11 november 21:00 - 21:45 CLUB BLUSH Wan-kers FC 2 - 3
11 november 20:15 - 21:00 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers E.S.Z.V.V. Totelos 3 2 - 0
11 november 19:30 - 20:15 Rifstars FC Edjes 8 - 7
28 oktober 22:15 - 23:00 Wan-kers FC Rifstars 3 - 4
28 oktober 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 3 CLUB BLUSH 3 - 1
28 oktober 20:45 - 21:30 E.S.Z.V.V. Totelos N8 Tegendilati 2 2 - 0
28 oktober 20:00 - 20:45 FC Edjes Crepe United 7 - 3
28 oktober 19:15 - 20:00 TOB 1 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 1 - 2
21 oktober 21:30 - 22:15 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers Crepe United 3 - 2
21 oktober 20:00 - 20:45 Tegendilati 2 TOB 1 1 - 2
7 oktober 22:15 - 23:00 E.S.Z.V.V. Totelos N8 Rifstars 3 - 2
7 oktober 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 3 Tegendilati 2 5 - 2
7 oktober 20:45 - 21:30 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers CLUB BLUSH 9 - 3
7 oktober 20:00 - 20:45 FC Edjes Wan-kers FC 4 - 8
7 oktober 19:15 - 20:00 TOB 1 Crepe United 1 - 1
30 september 22:30 - 23:15 Rifstars TOB 1 4 - 2
30 september 21:45 - 22:30 Wan-kers FC E.S.Z.V.V. Totelos N8 4 - 1
30 september 21:00 - 21:45 Tegendilati 2 Zvv glasbedrijf van den heuvel-schippers 2 - 1
30 september 20:15 - 21:00 Crepe United E.S.Z.V.V. Totelos 3 1 - 4
30 september 19:30 - 20:15 CLUB BLUSH FC Edjes 6 - 2
16 september 22:15 - 23:00 TOB 1 Wan-kers FC 2 - 7
16 september 21:30 - 22:15 E.S.Z.V.V. Totelos 3 Rifstars 3 - 3
16 september 20:00 - 20:45 E.S.Z.V.V. Totelos N8 FC Edjes 3 - 0
16 september 19:15 - 20:00 Tegendilati 2 CLUB BLUSH 2 - 5