Uitslagen competitie | 2019/2020
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
2 maart 22:30 - 23:15 E.S.Z.V.V. Totelos 7 Blauw Zwart 6 - 1
2 maart 21:45 - 22:30 Danny's Tattoo Place KDV Billies 1 - 6
2 maart 21:00 - 21:45 Recovery Eindje United 5 - 1
2 maart 20:15 - 21:00 Paralympiakos Heroes United 6 - 4
2 maart 19:30 - 20:15 Prodrive Technologies Pubquiz040 3 - 7
17 februari 22:30 - 23:15 Paralympiakos Recovery 1 - 5
17 februari 21:45 - 22:30 Prodrive Technologies Heroes United 5 - 1
17 februari 21:00 - 21:45 Danny's Tattoo Place E.S.Z.V.V. Totelos 7 5 - 4
17 februari 20:15 - 21:00 KDV Billies Eindje United 2 - 7
17 februari 19:30 - 20:15 Pubquiz040 Blauw Zwart 8 - 0
10 februari 20:15 - 21:00 Recovery Heroes United 4 - 2
10 februari 19:30 - 20:15 Paralympiakos KDV Billies 6 - 2
3 februari 22:15 - 23:00 Heroes United KDV Billies 3 - 3
3 februari 21:30 - 22:15 Recovery Prodrive Technologies 6 - 2
3 februari 20:45 - 21:30 Blauw Zwart Danny's Tattoo Place 1 - 7
3 februari 20:00 - 20:45 Eindje United Pubquiz040 1 - 5
3 februari 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 7 Paralympiakos 2 - 5
20 januari 22:15 - 23:00 Danny's Tattoo Place Eindje United 5 - 4
20 januari 21:45 - 22:30 Prodrive Technologies KDV Billies 4 - 0
20 januari 21:00 - 21:45 Pubquiz040 Heroes United 7 - 2
20 januari 20:15 - 21:00 Paralympiakos Blauw Zwart 3 - 1
20 januari 19:30 - 20:15 Recovery E.S.Z.V.V. Totelos 7 2 - 4
6 januari 19:15 - 20:00 E.S.Z.V.V. Totelos 7 Eindje United 4 - 1
16 december 21:30 - 22:15 Heroes United E.S.Z.V.V. Totelos 7 5 - 5
16 december 21:00 - 21:45 Eindje United Blauw Zwart 2 - 1
16 december 20:15 - 21:00 KDV Billies Recovery 0 - 3
16 december 19:30 - 20:15 Pubquiz040 Paralympiakos 2 - 5
9 december 21:00 - 21:45 Danny's Tattoo Place Pubquiz040 5 - 6
9 december 20:15 - 21:00 Blauw Zwart Prodrive Technologies 1 - 9
2 december 21:45 - 22:30 Pubquiz040 Eindje United 1 - 3
2 december 21:00 - 21:45 Paralympiakos E.S.Z.V.V. Totelos 7 4 - 2
2 december 20:15 - 21:00 Prodrive Technologies Danny's Tattoo Place 4 - 4
25 november 22:30 - 23:15 Recovery Paralympiakos 4 - 7
25 november 21:45 - 22:30 E.S.Z.V.V. Totelos 7 Danny's Tattoo Place 5 - 6
25 november 21:00 - 21:45 Blauw Zwart Pubquiz040 1 - 3
25 november 20:15 - 21:00 Eindje United KDV Billies 8 - 4
25 november 19:30 - 20:15 Heroes United Prodrive Technologies 3 - 4
18 november 22:15 - 23:00 Prodrive Technologies Recovery 0 - 4
18 november 20:45 - 21:30 Danny's Tattoo Place Blauw Zwart 7 - 2
18 november 20:00 - 20:45 KDV Billies Heroes United 8 - 1
11 november 19:15 - 20:00 Blauw Zwart Heroes United 3 - 2
4 november 22:30 - 23:15 Eindje United Prodrive Technologies 5 - 3
4 november 21:45 - 22:30 Recovery Pubquiz040 0 - 13
4 november 21:00 - 21:45 E.S.Z.V.V. Totelos 7 KDV Billies 4 - 4
4 november 20:15 - 21:00 Paralympiakos Danny's Tattoo Place 7 - 3
28 oktober 22:30 - 23:15 Heroes United Eindje United 4 - 7
28 oktober 21:45 - 22:30 Prodrive Technologies Paralympiakos 12 - 1
28 oktober 21:00 - 21:45 Pubquiz040 E.S.Z.V.V. Totelos 7 3 - 1
28 oktober 20:15 - 21:00 Danny's Tattoo Place Recovery 0 - 7
28 oktober 19:30 - 20:15 KDV Billies Blauw Zwart 5 - 1
21 oktober 22:15 - 23:00 Blauw Zwart E.S.Z.V.V. Totelos 7 3 - 4
7 oktober 22:30 - 23:15 Eindje United Danny's Tattoo Place 4 - 7
7 oktober 21:45 - 22:30 Blauw Zwart Paralympiakos 0 - 2
7 oktober 21:00 - 21:45 E.S.Z.V.V. Totelos 7 Recovery 7 - 1
7 oktober 20:15 - 21:00 Heroes United Pubquiz040 1 - 2
7 oktober 19:30 - 20:15 KDV Billies Prodrive Technologies 1 - 5
30 september 22:30 - 23:15 Prodrive Technologies E.S.Z.V.V. Totelos 7 2 - 5
30 september 21:45 - 22:30 Pubquiz040 KDV Billies 1 - 1
30 september 21:00 - 21:45 Danny's Tattoo Place Heroes United 5 - 4
30 september 20:15 - 21:00 Paralympiakos Eindje United 6 - 4
30 september 19:30 - 20:15 Recovery Blauw Zwart 4 - 1
16 september 20:45 - 21:30 Heroes United Paralympiakos 1 - 6
16 september 20:15 - 21:00 Eindje United Recovery 3 - 5
16 september 20:00 - 20:45 Pubquiz040 Prodrive Technologies 14 - 1
16 september 19:30 - 20:15 KDV Billies Danny's Tattoo Place 4 - 2