Uitslagen competitie | 2022/2023
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
5 juni 22:15 - 23:00 Rifstars W.V.V.Z. 4 - 6
5 juni 21:30 - 22:15 RPS Koeriersdiensten Pipe Major 5 - 4
5 juni 20:45 - 21:30 TeamKersout Tegendilati 3 - 13
5 juni 20:00 - 20:45 FC Talentscoutz Eckart FC 6 - 7
5 juni 19:15 - 20:00 Naša Ekipa La Caracola 8 - 7
22 mei 22:30 - 23:15 La Caracola Rifstars 4 - 7
22 mei 21:45 - 22:30 Pipe Major TeamKersout 12 - 4
22 mei 21:00 - 21:45 W.V.V.Z. FC Talentscoutz 5 - 0
22 mei 20:15 - 21:00 Tegendilati Naša Ekipa 0 - 5
22 mei 19:30 - 20:15 Eckart FC RPS Koeriersdiensten 5 - 0
15 mei 22:15 - 23:00 TeamKersout RPS Koeriersdiensten 7 - 9
15 mei 21:30 - 22:15 Pipe Major FC Talentscoutz 6 - 9
15 mei 20:45 - 21:30 Tegendilati La Caracola 11 - 3
15 mei 20:00 - 20:45 W.V.V.Z. Naša Ekipa 4 - 10
15 mei 19:15 - 20:00 Eckart FC Rifstars 15 - 2
24 april 22:15 - 23:00 Naša Ekipa Eckart FC 0 - 5
24 april 21:30 - 22:15 RPS Koeriersdiensten Tegendilati 6 - 4
24 april 20:45 - 21:30 FC Talentscoutz TeamKersout 8 - 4
24 april 20:00 - 20:45 La Caracola W.V.V.Z. 3 - 4
24 april 19:15 - 20:00 Rifstars Pipe Major 5 - 5
3 april 22:15 - 23:00 W.V.V.Z. TeamKersout 4 - 5
3 april 21:30 - 22:15 La Caracola RPS Koeriersdiensten 10 - 8
3 april 20:45 - 21:30 Eckart FC Pipe Major 14 - 0
3 april 20:00 - 20:45 Naša Ekipa FC Talentscoutz 3 - 7
3 april 19:15 - 20:00 Tegendilati Rifstars 4 - 3
20 maart 21:30 - 22:15 TeamKersout Rifstars 7 - 4
20 maart 20:00 - 20:45 Eckart FC La Caracola 17 - 4
20 maart 19:15 - 20:00 Tegendilati W.V.V.Z. 8 - 2
13 maart 22:30 - 23:15 La Caracola Naša Ekipa 5 - 0
13 maart 22:15 - 23:00 Pipe Major RPS Koeriersdiensten 3 - 11
13 maart 21:45 - 22:30 W.V.V.Z. Rifstars 5 - 3
13 maart 21:00 - 21:45 Eckart FC FC Talentscoutz 5 - 4
13 maart 20:15 - 21:00 Tegendilati TeamKersout 4 - 2
6 maart 19:30 - 20:15 FC Talentscoutz RPS Koeriersdiensten 17 - 0
27 februari 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten TeamKersout 4 - 3
27 februari 21:30 - 22:15 FC Talentscoutz Pipe Major 7 - 3
27 februari 20:45 - 21:30 Rifstars Eckart FC 3 - 13
27 februari 20:00 - 20:45 Naša Ekipa W.V.V.Z. 4 - 4
27 februari 19:15 - 20:00 La Caracola Tegendilati 2 - 5
13 februari 21:30 - 22:15 TeamKersout W.V.V.Z. 4 - 1
6 februari 22:30 - 23:15 Rifstars RPS Koeriersdiensten 5 - 8
6 februari 21:45 - 22:30 W.V.V.Z. Eckart FC 0 - 5
6 februari 21:00 - 21:45 La Caracola Pipe Major 3 - 6
6 februari 20:15 - 21:00 Naša Ekipa TeamKersout 3 - 9
6 februari 19:30 - 20:15 FC Talentscoutz Tegendilati 8 - 7
30 januari 22:30 - 23:15 Rifstars Tegendilati 3 - 3
30 januari 21:45 - 22:30 RPS Koeriersdiensten La Caracola 13 - 9
23 januari 22:30 - 23:15 TeamKersout La Caracola 6 - 2
23 januari 21:45 - 22:30 RPS Koeriersdiensten Naša Ekipa 5 - 6
23 januari 21:00 - 21:45 Pipe Major W.V.V.Z. 5 - 2
23 januari 20:15 - 21:00 Tegendilati Eckart FC 4 - 13
23 januari 19:30 - 20:15 FC Talentscoutz Rifstars 5 - 0
16 januari 22:15 - 23:00 FC Talentscoutz Naša Ekipa 7 - 2
16 januari 19:15 - 20:00 Pipe Major Eckart FC 6 - 6
9 januari 22:15 - 23:00 W.V.V.Z. La Caracola 5 - 4
9 januari 21:30 - 22:15 Eckart FC Naša Ekipa 6 - 3
9 januari 20:45 - 21:30 Pipe Major Rifstars 7 - 2
9 januari 20:00 - 20:45 TeamKersout FC Talentscoutz 7 - 4
9 januari 19:15 - 20:00 Tegendilati RPS Koeriersdiensten 5 - 9
12 december 22:15 - 23:00 La Caracola FC Talentscoutz 5 - 13
12 december 21:30 - 22:15 W.V.V.Z. RPS Koeriersdiensten 4 - 16
12 december 20:45 - 21:30 Eckart FC TeamKersout 5 - 1
12 december 20:00 - 20:45 Tegendilati Pipe Major 3 - 9
12 december 19:15 - 20:00 Naša Ekipa Rifstars 5 - 4
28 november 20:15 - 21:00 Naša Ekipa Tegendilati 3 - 8
21 november 22:15 - 23:00 FC Talentscoutz W.V.V.Z. 9 - 4
21 november 21:30 - 22:15 RPS Koeriersdiensten Eckart FC 5 - 5
21 november 20:45 - 21:30 TeamKersout Pipe Major 12 - 1
21 november 19:15 - 20:00 Rifstars La Caracola 3 - 3
7 november 21:45 - 22:30 Rifstars TeamKersout 3 - 3
7 november 21:00 - 21:45 Naša Ekipa Pipe Major 8 - 1
7 november 20:15 - 21:00 La Caracola Eckart FC 5 - 10
7 november 19:30 - 20:15 W.V.V.Z. Tegendilati 3 - 4
31 oktober 22:15 - 23:00 RPS Koeriersdiensten Rifstars 12 - 7
31 oktober 21:30 - 22:15 Pipe Major La Caracola 4 - 3
31 oktober 20:45 - 21:30 Eckart FC W.V.V.Z. 11 - 5
31 oktober 20:00 - 20:45 TeamKersout Naša Ekipa 8 - 4
31 oktober 19:15 - 20:00 Tegendilati FC Talentscoutz 7 - 6
17 oktober 22:15 - 23:00 Rifstars FC Talentscoutz 3 - 10
17 oktober 21:30 - 22:15 Naša Ekipa RPS Koeriersdiensten 3 - 12
17 oktober 20:45 - 21:30 La Caracola TeamKersout 3 - 15
17 oktober 20:00 - 20:45 W.V.V.Z. Pipe Major 3 - 4
17 oktober 19:15 - 20:00 Eckart FC Tegendilati 5 - 4